Modayı Yakından Takip Eden İnsanların Bildiği 5 Şey
Modayı yakından izlemek ve trendleri takip etmek herkesin yapabildiği bir şey değildir. Bu konuda artık uzman olan ve her yeni çıkan parçayı özenle inceleyerek kendisine bir kombin haline getiren başarılı insanların birtakım özellikleri bulunuyor.

1. Farklılıklara Açık Olmak

Farklılıklara Açık Olmak

Modaya uyum sağlamak ve onu yakından takip etmek için mutlaka farklılıkları göze alabilecek kadar cesur olmaları gerektiğini bilen insanlar var. Modayı yakından takip yeri geldiğinde bu farklılıkları da üstlerinde taşımalarını gerektiriyor. Bu nedenle farklı biraz marjinal tarzları kullanmaya karşı son derece cesur insanlardır.

2. Moda Olan Her Kıyafeti Giymemek

Moda Olan Her Kıyafeti Giymemek

Modayı yakından takip eden insanlar kendilerine yakışan kıyafeti giymeyi çok iyi bilirler. Modayı yakından izlemek her kıyafetin alınıp giyilmesi anlamına gelmiyor. Stil sahibi insanlar öncelikle moda olan kıyafetlerin ve renklerin neler olduğunu bilirler ve bunlar içerisinden kendilerine en uygun olanlarını seçerler.

3. Cesur Kombinlere Alışık Olmak

Cesur Kombinlere Alışık Olmak

Modaya uyum sağlamak ya da modaya uygun giyinmek her zaman cesaret isteyen bir iştir. Bazen çılgın modacıların çılgın kombinlerini taşımak her insanın başarabildiği bir durum değildir. Bu nedenle modayı izleyen insanlar yeni çıkan ürünlere karşı hiçbir zaman ön yargılı yaklaşmıyorlar. Her kıyafetin bir alıcısı olduğunu düşünerek kombinlere gayet normal bir şekilde yaklaşabiliyorlar.

4. Klasik Olmaktan Uzaktırlar

Klasik Olmaktan Uzaktırlar

Modayı takip eden insanların bildikleri en iyi şey ise kesinlikle klasik olmadıklarıdır. Klasik kesimlerden ve tasarımlardan uzak durmayı çok iyi biliyorlar. Hangi ürünün hangi sene moda olduğu konusunda çok iyi fikir sahibidirler.

5. Renkleri Kullanmayı İyi Bilirler

Renkleri Kullanmayı İyi Bilirler

Modayı izlemek her zaman için renk uyumunu da beraberinde getiriyor. Bu alanda iyi olan insanlar zıtlıklardan ve karmaşık desenlerden çok iyi faydalanarak güzel kombinler ortaya çıkarabiliyorlar.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 5 tepki)

0 yorumlar

Bunun hakkında ilk yorumu yapın !