Brunson krizi çözüldü mü?
Son ayların gündemi olan ve ekonomimizin sebebi olarak gösterilen rahip brunson mahkemesi sonuçlandı ve Rahip brunson ufak bir ceza alarak ve yattığı günlere sayılarak serbest bırakıldı.

Sizce Rahip Brunson sonrası Türkiye ekonomisi zıplama yaşayacak mı?

Sizce Rahip Brunson sonrası Türkiye ekonomisi zıplama yaşayacak mı?

Türkiye son günlerde her zamanki gibi çalkalanıyor. sayın Erdoğan öncesinde ver papazı al papazı , Bu fakir bu ülkede iktidar olduğu sürece hainler çıkmayacak gibi kelimeler ile kitlesine seslenirken şimdilerde sayın Cumhurbaşkanımız'ın Türkiye de yargı işledi ve bağımsız yargı karar verdi demesi herkesi şaşkına çevirmiş durumda.

Rahip brunson hain miydi? yoksa değil miydi? yada hem hain hemde değil miydi? içinde hain dışında masum veya tersi miydi? 

Buradan anladığımız pek fazla bir şey olmamasına rağmen bizler için dışarıya kötü bir karakter imajı veren rahip brunson aslında ruhunda iyilik besleyen bir aziz çıktı meğer hakim olayı yanlış anlamış. 

"çekik gözlü insanlar ile sayın Brunson'u gördüm" diyen gizli tanıkları sevgili hakimlerimiz "sayın Brunson'u çekik gözlü fetöcü görünümlü aslında pkk lı olan kişilerle gördüm" tarzında anlayınca Türkiye de ortalık karıştı Öyle ki sayın Erdoğan bile bu teröristtir bizden artık hiç bir teröristi alamayacaksınız tarzı söylemleri dinlendirmişti. 


Bunun Türkiye ye maliyetinin ne olduğu henüz bir açıklık kazanmış değil fakat, Ülkemizin gündemini uzun süre meşgul eden rahip brunson'un pardon ya 2 yıl içeride yattın ama biz gizli tanığı dinlemeden önceki gün dünya hakimler günüydü biz senin çekik gözlü fetöcü görünümlü pkklı ama özünde işid elemanı olduğunu sandık meğersem değilmişsin ya inanabiliyor musun.

.

Sizce Rakip Brunson suçlu muydu?

Sizce Rakip Brunson suçlu muydu?

Olan olaylara atışmalara ve ülkeler arası gerilime baktığınızda sizce rahip Brunson suçlu muydu yoksa suçsuz muydu?

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 5 tepki)

0 yorumlar

Bunun hakkında ilk yorumu yapın !